Прв трејлер за „Nine Perfect Strangers“ – новата серија со Никол Кидман

Ако бевте големи фанови на „Big Little Lies“ и „The Undoing“, креаторите на овие две серии имаат нова серија што ќе ви стане опсесија.

Во „Nine Perfect Strangers“ повторно заедно работат Дејвид Е. Кели, Никол Кидман и авторката Лиен Моријарти, создавајќи нова авантура работена по книга.

Дејството се случува во ексклузивен, елитен ресорт за богати луѓе Tranquillum House, далеку од цивилизацијата, каде на девет избрани посетители им се ветува „исцелувачко и трансформативно искуство“.

Токму тука почнуваат драмата и мистеријата.

Покрај Кидман, во серијата играат и Мелиса Мекарти, Мајкл Шенон, Лук Еванс, Реџина Хол, Боби Канавале, Самара Вивинг, Мелвин Грег, Мани Хасинто, Ашер Кеди, Грејс ван Патеб  Тифани Бун.

Првите осум епизоди од „Nine Perfect Strangers“ ќе бидат премиерно прикажани на Hulu на 18 август.

реклама

Зошто Кина сака да гради канал до Дунав преку Вардар?

Read more

Топ 10 најубави плажи во светот

Read more

Порано беше светска шампионка, денес е ѕвезда на сајт за возрасни

Read more

Долг и трнлив пат: Никогаш немало толку многу жени на Олимпијада како денес

Read more

Филм & ТВ

Меган Фокс во секси издание за Basic

Read more

Пораснаа ќерките на Силвестер Сталоне

Read more

Сѐ што е погрешно во „Wedding Crashers“

Read more

Како изгледа денес славниот Мич од серијата „Baywatch“?

Read more
 

Сцена

10 години од смртта на Ејми Вајнхаус – музичката икона која не сакаше да биде славна

Читај повеќе

Меган Фокс во секси издание за Basic

Читај повеќе
  • play_arrow

Тејлор Свифт најплатена музичарка за 2020 година

Читај повеќе

Пораснаа ќерките на Силвестер Сталоне

Читај повеќе
  • play_arrow

Сѐ што е погрешно во „Wedding Crashers“

Читај повеќе

Како изгледа денес славниот Мич од серијата „Baywatch“?

Читај повеќе
  • play_arrow

„The Last Duel“ трејлер: Историска драма со Мет Дејмон и Бен Афлек

Читај повеќе
  • play_arrow

20 години cinEdays: Доделени наградите на јубилејното издание

Читај повеќе

Гледачите ги избраа најдобрите акциони филмови на сите времиња

Читај повеќе