Руски астролог открива кои три хороскопски знаци ќе имаат најмногу среќа во 2023 година

Рускиот астролог Павел Глоба открива дека три хороскопски знаци ќе имаат најмногу среќа во 2023 година.

Познатиот руски астролог Павел Глоба почна да ги објавува своите астро предвидувања на почетокот на 80-тите години на минатиот век. Околу 85 отсто од неговите предвидувања се исполнети и тоа важи за астролог кој речиси никогаш не „промашува“! 

Овојпат Павел Глоба откри на кои хороскопски знаци 2023 година им носи просперитет, љубов и пари. Според него, овие три знаци ќе исполнат сè што планираат!

БЛИЗНАЦИ

Најголемата среќа им се насмевнува на Близнаците во 2023 година! Ќе имаат големи и долгорочни цели, но апсолутно сè ќе постигнат лесно. Ќе постигнат сè што ќе замислат и тоа многу ќе влијае на нивната финансиска состојба. Драги Близнаци, доколку долго време имате идеи и планови, следната година е идеална за вас да ги засукате ракавите и да почнете да ги спроведувате! Искористете го периодот кога ѕвездите ви се наклонети.

РАК

Раковите ќе почувствуваат значителна промена во својот живот. Конечно, среќата е на нивна страна, а тоа ќе го докажат и резултатите кои ќе се постигнат без многу труд и вложување. Ова ќе вклучува парични добивки, напредок на работа, скапи подароци, па дури и игри на среќа. Раковите ќе бидат исполнети и на љубовен план, каде сè ќе пука од романса.

СКОРПИЈА

Ако некој заслужува финансиски напредок, тоа дефинитивно се Скорпиите. За разлика од Раковите, Скорпиите ќе го добијат овој напредок благодарение на напорната работа и труд. Монетарните добивки пристигнуваат кога најмалку очекувате, а во текот на 2023 година можете да очекувате унапредување или понуда за нова, многу подобро платена работа. Најдобар совет за Скорпиите е да не брзаат со непланирани и непотребни трошоци.

Тагови
реклама

Хороскопски знаци кои ги очекува голема среќа во декември

Read more

Годишниот хороскоп за 2023 предупредува два хороскопски знаци

Read more

Вработен во Катар стана интернет сензација: Попопуларен е и од Меси

Read more

Пожар во близина на стадионот Лусаил во Катар

Read more

Живот

Хороскопски знаци кои ги очекува голема среќа во декември

Read more

Како најдобро да ги искористите попустите за Black Friday?

Read more

Чувањето внуци добро влијае на менталното здравје на постарите луѓе

Read more

Годишниот хороскоп за 2023 предупредува два хороскопски знаци

Read more
 

Магазин

Хороскопски знаци кои ги очекува голема среќа во декември

Читај повеќе

Витаминска бомба за одбрана од вируси

Читај повеќе
  • play_arrow

Вежби за истегнување за луѓето со седечка работа

Читај повеќе
  • play_arrow

Поглед во внатрешноста на најтенкиот облакодер во светот

Читај повеќе

Како најдобро да ги искористите попустите за Black Friday?

Читај повеќе
  • play_arrow

15 најголеми мегапроекти на Блискиот Исток

Читај повеќе

„Папокот на светлината“ – нов роман на Венко Андоновски

Читај повеќе
  • play_arrow

Град на духови во Катар од каде мора да заминете пред зајдисонце

Читај повеќе

Објавена мапа на најчестите презимиња во Европа

Читај повеќе