Руски астролог открива кои три хороскопски знаци ќе имаат најмногу среќа во 2023 година

Рускиот астролог Павел Глоба открива дека три хороскопски знаци ќе имаат најмногу среќа во 2023 година.

Познатиот руски астролог Павел Глоба почна да ги објавува своите астро предвидувања на почетокот на 80-тите години на минатиот век. Околу 85 отсто од неговите предвидувања се исполнети и тоа важи за астролог кој речиси никогаш не „промашува“! 

Овојпат Павел Глоба откри на кои хороскопски знаци 2023 година им носи просперитет, љубов и пари. Според него, овие три знаци ќе исполнат сè што планираат!

БЛИЗНАЦИ

Најголемата среќа им се насмевнува на Близнаците во 2023 година! Ќе имаат големи и долгорочни цели, но апсолутно сè ќе постигнат лесно. Ќе постигнат сè што ќе замислат и тоа многу ќе влијае на нивната финансиска состојба. Драги Близнаци, доколку долго време имате идеи и планови, следната година е идеална за вас да ги засукате ракавите и да почнете да ги спроведувате! Искористете го периодот кога ѕвездите ви се наклонети.

РАК

Раковите ќе почувствуваат значителна промена во својот живот. Конечно, среќата е на нивна страна, а тоа ќе го докажат и резултатите кои ќе се постигнат без многу труд и вложување. Ова ќе вклучува парични добивки, напредок на работа, скапи подароци, па дури и игри на среќа. Раковите ќе бидат исполнети и на љубовен план, каде сè ќе пука од романса.

СКОРПИЈА

Ако некој заслужува финансиски напредок, тоа дефинитивно се Скорпиите. За разлика од Раковите, Скорпиите ќе го добијат овој напредок благодарение на напорната работа и труд. Монетарните добивки пристигнуваат кога најмалку очекувате, а во текот на 2023 година можете да очекувате унапредување или понуда за нова, многу подобро платена работа. Најдобар совет за Скорпиите е да не брзаат со непланирани и непотребни трошоци.

Тагови
реклама

Два знака од Зодијакот цел јуни ќе имаат поволен финансиски период

Read more

Скандалозно исфрлен фоторепортер од Ролан Гарос

Read more

Во заедничка акција на македонската и грчката полиција запленет 161 кг кокаин во Солун

Read more

Од понеделник во продажба билетите за Македонија - Украина

Read more

Живот

Два знака од Зодијакот цел јуни ќе имаат поволен финансиски период

Read more

Секое лето различен цвет: Трик за хортензиите магично да менуваат боја

Read more

3 најпресметливи хороскопски знаци: Калкулираат за сѐ и имаат скриени намери

Read more

Кога родителите треба да престанат да се бањаат со децата?

Read more
 

Магазин

Два знака од Зодијакот цел јуни ќе имаат поволен финансиски период

Читај повеќе

Докопан во сос од бело вино и сенф

Читај повеќе

Правна држава е ова

Читај повеќе

Мечка влегла во пекара, ги исплашила вработените и изела 60 колачи

Читај повеќе

Шненокле - едноставен десерт со 5 состојки што ги имате дома

Читај повеќе

Соборен интересен рекорд: Flight Radar објави колку авиони имало на небото во еден ден

Читај повеќе
  • play_arrow

Некој меѓу нас не е наш...

Читај повеќе

Зошто мажот не се одлучува на брак, иако е заљубен?

Читај повеќе

Секое лето различен цвет: Трик за хортензиите магично да менуваат боја

Читај повеќе