Сè што е погрешно со „Aladdin (2019)“

Британскиот режисер Гај Ричи го напиша сценариото и го режираше новиот „Aladdin“, кој ги оправда очекувањата и беше боксофис хит на Disney.

Покрај Вил Смит, во филмот се појавуваат уште и Наоми Скот, Били Магнусен, Мена Масуд и Насим Педрад.

Но, како и за сите филмови досега, екипата на CinemaSins ги откри „гревовите“ на Аладин. Погледнете за што станува збор.

реклама

Филм & ТВ

„Стела“ блесна на отворањето на Синедејс, програмата продолжува со кина на отворено низ цело Скопје

Read more

Даниел Крег повеќе нема да биде Џејмс Бонд: Кој ќе го замени?

Read more

Топ 10 најдобри сцени од „Stranger Things“

Read more

„Good Morning, Verônica“ - нова крими драма на Netflix за изопачен сериски убиец

Read more

Нови видеа

play_arrow

10 фудбалски ѕвезди во подем кои треба да ги следите сезонава

Read more
play_arrow

Безбедносни мерки при лет кои авиокомпаниите не ни ги кажуваат

Read more
play_arrow

Серии кои ќе ви се допаднат ако ја обожававте „Game of Thrones“

Read more
play_arrow

Осум рецепти за брзи и здрави пијалаци

Read more
play_arrow

Пет видеоигри што беа премногу амбициозни за да бидат пуштени на пазарот

Read more
play_arrow

Што ќе се случи ако влеземе во смртоносното езеро Натрон?

Read more
play_arrow

Седум фудбалери кои можеа да бидат како Меси и Роналдо

Read more
play_arrow

Најсмешната фејл компилација од неделата

Read more
play_arrow

Објавен долгоочекуваниот трејлер за „Dune“

Read more
play_arrow

Како да заработувате пари на Instagram: Tоп 7 совети

Read more
play_arrow

Повторно одложена премиерата на филмот „Wonder Woman 1984“

Read more
play_arrow

Тренинг за мажи: Ефективни вежби за грб

Read more