„Sister of the Groom“ - новата романтична комедија на Paramount

Излезе трејлерот за новата романтична комедија „Sister of the Groom“ на Paramount Movies. 

Премиерата е закажана за 18 декември. 

Во главните улоги се Алисија Силвестоун и Том Еверет Скот. Погледнете го видеото.

реклама

Филм & ТВ

„Street Fighter“ доби искрен трејлер

Read more

HBO Max подготвува нова серија за Хари Потер

Read more

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

Кира Најтли: Не сакам да снимам секс сцени во филмови режирани од мажи

Read more

Нови видеа

play_arrow

„Street Fighter“ доби искрен трејлер

Read more
play_arrow

Мачка-чувар

Read more
play_arrow

Индиец создаде чизми кои пукаат

Read more
play_arrow

Скијач во Романија едвај се спаси од мечка

Read more
play_arrow

Дали темната материја навистина е толку важна?

Read more
play_arrow

Полицајци на ролерки – Пакистан има ново оружје против криминалците

Read more
play_arrow

Ова е трејлерот за новиот филм „Godzilla vs. Kong“

Read more
play_arrow

10 фудбалски легенди кои уште активно играат

Read more
play_arrow

Како изгледа денес пазарот во Вухан од каде почна короната?

Read more
play_arrow

Погледнете го трејлерот за новата игра „Resident Evil Village“

Read more
play_arrow

Скијање без граници, фејл компилација

Read more
play_arrow

Топ 10 хорор видеоигри за 2021

Read more