„Spider-Man: Far From Home“ доби брутално искрен трејлер

Screen Junkies објавија нов искрен трејлер со хумористични коментари, овој пат за филмот „Spider-Man: Far From Home“.

Со буџет од 160 милиони долари филмот заработи 1,31 милијарди долари на светско ниво и доби претежно позитивни критики. Но, овој брутално искрен трејлер сега го прикажува на малку поинаков начин.

реклама

Филм & ТВ

Голем интерес за кината на отворено во Скопје

Read more

Пеколен спојлер во трејлерот за петтата сезона на „Lucifer“

Read more

Излезе трејлерот за „Street Survivors: The True Story of the Lynyrd Skynyrd Plane Crash“

Read more

Животот на Наја Ривера низ фотографии

Read more

Нови видеа

play_arrow

Дрим тим од најдобрите фудбалери родени по 2000 година

Read more
play_arrow

Топлотен бран на Арктикот – нема позагрижувачки доказ за климатските промени

Read more
play_arrow

RUPTLY за денешните избори

Read more
play_arrow

Како панда слави роденден?

Read more
play_arrow

Морска пена го преплави Кејптаун

Read more
play_arrow

Излезе трејлерот за „Street Survivors: The True Story of the Lynyrd Skynyrd Plane Crash“

Read more
play_arrow

Рецепт на денот: Пица мафини

Read more
play_arrow

Диета со јајца: Дали може да ослабете 4,5 килограми за 7 дена?

Read more
play_arrow

Девет рецепти за здрав и вкусен појадок

Read more
play_arrow

Французите скромно го прославија Денот на Бастилја

Read more
play_arrow

Пет навики кои ќе ви го сменат животот

Read more
play_arrow

На скејт парк со инвалидска количка качена на скирол

Read more