Џастин Тимберлејк

Познати личности бараат отстранување на спомениците на Конфедерацијата

Познатиот поп-пејач Џастин Тимберлејк се впиша во листата на славни личности кои бараат отстранување на спомениците во чест на американската Конфедерација од 19. век.
Read more
реклама

Пет знаци кои откриваат дека некој е на стероиди

Read more

Instagram убавици во бикини

Read more

Велешанка двапати силувана од соседот, напаѓачот е притворен

Read more

Осум знаци дека пиете премногу кафе

Read more