Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Torrent Freak објави нова листа од најпиратирани филмови на торент сајтовите.

На првото место се наоѓа „Prey“, најновиот филм за Предатор, а по него следат „Elvis“ и „Jurassic World Dominion“ меѓу првите три.

Листата на TorrentFreak е од едукативен и информативен карактер, податоците во неа се од јавни извори.

Оваа недела на листата има еден нов филмови, за разлика од минатата недела. Станува збор за „Day Shift“.

Филмот „Prey“ е најсимнуван филм во изминатите седум дена.

Погледнете ја целосната листа:

1. Prey
2. Elvis
3. Jurassic World Dominion
4. Minions: The Rise of Gru
5. Day Shift
6. Luck
7. Doctor Strange in the Multiverse of Madness
8. Lightyear
9. Top Gun: Maverick
10. The Batman
Remote video URL
реклама

iPhone 14 Pro „растури“ на тестот за квалитет на камерата

Read more

Руски астролог открива кои три хороскопски знаци ќе имаат најмногу среќа во 2023 година

Read more

Што кралот Чарлс јаде за појадок?

Read more

НАСА го удрила астероидот посилно од очекуваното: Можеби му откинавме парче 

Read more

Филм & ТВ

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

Топ 10 епизоди од CSI базирани на вистински злосторства

Read more

Што ќе гледаме на Netflix во октомври?

Read more

Додека Брус Вилис е во пензија, неговиот „дигитален близнак“ снима реклами

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 епизоди од CSI базирани на вистински злосторства

Читај повеќе
  • play_arrow

Што ќе гледаме на Netflix во октомври?

Читај повеќе
  • play_arrow

Додека Брус Вилис е во пензија, неговиот „дигитален близнак“ снима реклами

Читај повеќе

Епидемија на сифилис ја стопираше порно индустријата

Читај повеќе

Затворот во Зеница во новата сезона на „Inside the World’s Toughest Prisons“ на Netflix

Читај повеќе

Емили Ратајковски го критикуваше филмот за Мерилин Монро: Правиме фетиш од женската болка

Читај повеќе
  • play_arrow

Холивуд мета на Малала: Недоволно се застапени муслиманите

Читај повеќе
  • play_arrow

Не престануваат лошите критики за новиот филм за Мерлин Монро, гледачите згрозени

Читај повеќе