Интензивен HIIT тренинг за слабеење со Памела Рајф

М.С.
/ 03.03.2021 / 15:03

HIIT тренингот е најефикасен доколку сакате за кратко време да забележите резултати и да го доведете телото во посакуваната форма.

Овие вежби ќе ви помогнат да согорите многу калории, да бидете посилни, да ги затегнете мускулите на задникот и стомачните, да имате повеќе енергија и да бидете посреќни.

Во новото видео, Памела Рајф има направено компилација од најдобрите HIIT вежби. Погледнете го видеото за да се мотивирате.

 

реклама

Фит

Пет здрави навики за да ја задржите идеалната тежина

Read more

Интензивни вежби за секси и затегнат задник

Read more

Десетте најдобри вежби за секси задник и нозе

Read more

Колку калории може да согорите само со стоење?

Read more

Нови видеа

play_arrow

Како да ги избелите забите на природен начин?

Read more
play_arrow

Дали ја откривме најдобрата Суперземја досега?

Read more
play_arrow

Објавен трејлерот за новиот филм на Netflix - „The Woman in the Window“

Read more
play_arrow

Пет здрави навики за да ја задржите идеалната тежина

Read more
play_arrow

Интензивни вежби за секси и затегнат задник

Read more
play_arrow

Кога детето за топки е непријателски расположено

Read more
play_arrow

Ако Земјата се судри со Марс, која планета ќе преживее?

Read more
play_arrow

Десетте најдобри вежби за секси задник и нозе

Read more
play_arrow

Седум големи градови без популарен фудбалски клуб

Read more
play_arrow

Треба да зборуваме за непотизмот во фудбалот

Read more
play_arrow

Протести во Данска против масовно корона-тестирање

Read more
play_arrow

Протести во Флорида поради мерките против COVID-19

Read more