Објавен финалниот трејлер за „Black Widow“

Marvel Studios го објави финалниот трејлер за долгоочекуваниот филм „Black Widow“.

Дејството на филмот е сместено во временски период меѓу филмовите „Captain America: Civil War“ и „Avengers: Infinity War“ и ја прикажува мрачната страна на Наташа Романоф (Скарлет Јохансон) и нејзиното поврзување со старите пријатели.

Филмот „Black Widow“ во киносалите и на Disney платформата ќе биде прикажан на 9 јули.

реклама

Филм & ТВ

Објавен првиот трејлер за серијата „Vikings: Valhalla“

Read more

Прв поглед во втората сезона на „Bridgerton“

Read more

Беше еден од најплатените актери во Холивуд, банкротира купувајќи глупости

Read more

Како звучи Кристен Стјуарт како принцезата Дијана: Двеминутен трејлер

Read more

Нови видеа

play_arrow

Најдобрите чаеви за слабеење и забрзување на метаболизмот

Read more
play_arrow

Како изгледа подводно деминирање

Read more
play_arrow

Како луѓето да ве почитуваат како лидер?

Read more
play_arrow

Зошто Американците не смеат да пијат алкохол до 21 година?

Read more
play_arrow

Колку вредат човечките органи на црниот пазар?

Read more
play_arrow

Авионска фејл компилација

Read more
play_arrow

„Maid“- новата серија која ќе ви го разнежни срцето

Read more
play_arrow

Зошто сè уште не сме нашле вонземјани?

Read more
play_arrow

Како ќе изгледа Марс по 100 години отсега?

Read more
play_arrow

Спортска фејл компилација

Read more
play_arrow

Десет работи кои никој не ви ги кажува за стомачните мускули

Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

Read more