Објавен трејлерот за „Dreamland“ - новиот трилер со Марго Роби

Марго Роби ќе глуми во новиот филм „Dreamland“ на Paramount Movies.

Премиерата е закажана за 17 ноември, а во некои киносали филмот ќе биде прикажан на 13 ноември.

Погледнете го трејлерот.

реклама

Филм & ТВ

Netflix пушти тизер за документарецот за Пеле

Read more

Хоакин Феникс како Наполеон во новиот филм на Ридли Скот

Read more

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

„The Marksman“ го симна „Wonder Woman 1984“ од врвот на бокс-офисот

Read more

Нови видеа

play_arrow

Снаодлив Русин

Read more
play_arrow

Старата гарда vs. новите сили: Кој би победил?

Read more
play_arrow

Топ 10 нови игри за 2021 година

Read more
play_arrow

Топ 20 најзлобни филмски смеења

Read more
play_arrow

Направете сами - производи за нега на кожа

Read more
play_arrow

Дали луѓето би можеле да трчаат со брзина на гепард?

Read more
play_arrow

Лесен колач со јаболка

Read more
play_arrow

Најлошите јануарски трансфери на сите времиња: Каде се сега?

Read more
play_arrow

Како да закажете состанок на Zoom преку мобилната апликација?

Read more
play_arrow

Трансформација: 10 години секојдневни селфиња во видео од 2 минути

Read more
play_arrow

Најдобрите снимки со поларни мечки во 2020

Read more
play_arrow

Најчудните моменти од 2020

Read more