Сè што е погрешно со „Prince of Persia“

„Prince of Persia“ е филм кој е базиран на видеоигра, па дечките на Cinema Sins велат дека не треба да имате многу очекувања за него.

Во новото видео, ги преброија сите „гревови“ на овој филм. Погледнете кои се тие.

реклама

Филм & ТВ

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

Почина Нед Бити, најангажираниот актер во Холивуд

Read more

Како изгледаат сега актерките од серијата „Sex and the City“?

Read more

Прв трејлер за „Nine Perfect Strangers“ – новата серија со Никол Кидман

Read more

Нови видеа

play_arrow

Што ново претставија од Apple на првиот ден од WWDC?

Read more
play_arrow

Како би функционирала Влада на Обединетата Земја?

Read more
play_arrow

Зошто чувствувате умор после јадење?

Read more
play_arrow

Како Кина го копира Западот?

Read more
play_arrow

Вака звучи кога покрај вас ќе „прошиша“ Mеrcedes AMG E63 S

Read more
play_arrow

Колку време треба да бидете на диета за да направите стомачни?

Read more
play_arrow

Кој е побрз: BMW E46 M3 или Toyota GR Yaris?

Read more
play_arrow

Објавен финалниот трејлер за „Black Widow“

Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

Што ако човекот никогаш не стапнеше на Месечината?

Read more
play_arrow

Најсмешните новинарски незгоди во мај

Read more
play_arrow

10 минути пилатес за цврсти нозе

Read more