Слушнете ја „You All Over Me“, новата песна на Тејлор Свифт

Американската пејачка Тејлор Свифт објави нова песна наречена „You All Over Me“, напишана за албумот „Fearless“ од 2008 година.

Песната е во кантри стил, препознатлив за Тејлор. Пејачката одлучи повторно да ги сними песните планирани за албумот од 2008 година, а кои претходно не беа „одбрани“.

Албумот ќе содржи 6 „отфрлени“ нумери меѓу кои ќе биде и „You All Over Me“.

Remote video URL

Како бонус за обожавателите неодамна објави ремикс од повторно сниманата верзија на песната „Love Story“.

Новиот албум со „оживеани“ песни ќе излезе на 9 април.

URL
реклама

Срам за репрезентацијата: Зошто Арнаутовиќ брутално ги пцуеше македонските фудбалери?

Read more

Пандев: Не издржавме, но таков е фудбалот. Против Украина одиме на сè или ништо

Read more

Дали Македонија ќе го зацементира негативниот рекорд на Украина?

Read more

Како се станува државен првак во бокс со само три месеци тренинг?

Read more

Музика

Џеси Џеј објави нова песна по четири години

Read more

Публиката се враќа на овогодинешните MTV Music Video Awards

Read more

Били Ајлиш ги шокираше фановите со новиот спот

Read more

Рики Мартин за неговата сексуалност: Со години бев збунет

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Џеси Џеј објави нова песна по четири години

Читај повеќе
  • filter

Како изгледаат сега актерките од серијата „Sex and the City“?

Читај повеќе
  • play_arrow

Прв трејлер за „Nine Perfect Strangers“ – новата серија со Никол Кидман

Читај повеќе
  • play_arrow

Погледнете го првиот трејлер за новата „Gossip Girl“

Читај повеќе

Арми Хамер по обвинувањата дека е садист и канибал замина на лекување

Читај повеќе
  • play_arrow

Силвестер Сталоне не се откажува од тренинзи ни на 74 години

Читај повеќе
  • play_arrow

Netflix го објави трејлерот за новата серија „Sex/Life“

Читај повеќе

Филмска акција на малите екрани во јуни на Filmbox

Читај повеќе
  • play_arrow

Објавен трејлерот за крими драмата „No Sudden Move“

Читај повеќе