Моника Белучи, имај милост!

Моника Белучи каде и да се појави привлекува внимание, а со најновите фотографии ги стави сите во транс, благо кажано.

Италијанската дива неодамна позираше за насловната страница на шпанското издание на Elle, а фотографиите од сетот оставаат без здив.

Како што можете да видите, 60-годишната убавица покажа прекрасна фигура, а еден детаљ ја заскокотка фантазијата на многумина.

Белучи позираше во долга тоалета со отворен грб, покажувајќи нешто повеќе отколку што повеќето би очекувале.

Со овој чин стилистката Барбара Гаралда го истакна сексапилот со кој изобилува познатата Италијанка, но ја истакна и својата безвременска убавина.

реклама

Стил

Внимателно избирајте облека со детали: 5 дезени што прават да изгледате постаро

Read more

Сензационално издание на шведската убавица Елса во Кан

Read more

Наоми Кембел во Кан блесна во фустан што првпат го носеше во 1996 година

Read more

Мет Гала 2024: Кој ја погоди, а кој ја промаши темата?

Read more
 

Магазин

За гурмани: Докопани во сос од сланина, јаболка и павлака

Читај повеќе

Четири нискогликемиски намирници кои поддржуваат здраво слабеење

Читај повеќе

Летото ќе промени сѐ: Хороскопски знаци кои мора да се подготват за љубовни турбуленции

Читај повеќе

Маск му донесе интернет на племе во Амазон и ги навлече на порнографија

Читај повеќе

Црвеното грозје го намалува холестеролот и има антистареечки ефекти

Читај повеќе

Како да го забрзате метаболизмот: Многу е полесно отколку што мислите

Читај повеќе

Сарма ќофтиња за мрзливи во кујна

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 12 ненаселени места во светот

Читај повеќе
  • play_arrow

Трик за лесно ослободување од досадните семки од пиперките

Читај повеќе