Тест за издржливост: Осум минути вежби за стомачни мускули

Б.С.Б.
/ 25.01.2022 / 16:02

Доколку сакате да ги зацврстите стомачните мускули, подгответе се за жесток тренинг.

Во овој сет се претставени ефикасни вежби за стомачни мускули, во времетраење од 8 минути. Ќе ви треба многу сила и издржливост за да ги направите сите вежби, но по неколку дена ќе се чувствувате многу подобро.

реклама

Фит

Јаглехидрат што најдобро помага за топење на салото на стомакот

Read more

Спремни за новиот ден: 20 минути забрзан пилатес за активирање на сите мускули

Read more

Дали смеете да пиете кафе додека слабеете?

Read more

Тренер откри кој кардио тренинг е најдобар за топење маснотии

Read more

Нови видеа

play_arrow

9 утрински навики за побрзо билдање мускули

Read more
play_arrow

Почнете го денот на вистински начин: 15 минути утринска јога за опуштање

Read more
play_arrow

15 најголеми затвори во светот

Read more
play_arrow

20 намирници кои имаат речиси 0 калории

Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

15 најголеми мегапроекти на Блискиот Исток

Read more
play_arrow

Што е целулит и како да се ослободите од него?

Read more
play_arrow

Правете ги секој ден: 10 минути вежби за секси раце

Read more
play_arrow

Топ 20 негативци кои имаат оправдани мотиви

Read more
play_arrow

15 најголеми нафтени платформи на планетата

Read more
play_arrow

Урнебесни незгоди со татковци, фејл компилација

Read more
play_arrow

7 злогласени фудбалски натпревари кои биле наместени

Read more