Изненадете ги вашите најмили со базен и пружете им задоволство и бесконечна забава

Кајгана
/ 24.06.2021 / 13:49

Секое лето си има своја приказна. Започнете ја вашата и обезбедете си базен за релаксирање и забава.

Изненадете ги вашите најмили со базен и пружете им задоволство и бесконечна забава во жешките летни денови.

За вас, во Kajgana Shop подготвивме неколку предлози зависно од вашите потреби.

Базен INTEX. Цена: 2.590 денари
 

Изработен од многу издржлив трослоен PVC материјал кој е наменет за повеќегодишна употреба.

• Капацитет: 2.420L за 80% од капацитетот на базенот.
• Дoлжина: 244 cm.
• Длабочина: 58 cm.
• Дијаметар: 196 cm

Може да го нарачате тука.

Базен INTEX. Цена: 3.000 денари
 

Изработен од многу издржлив трослоен PVC материјал кој е наменет за повеќегодишна употреба.

• Капацитет: 3.640L.
• Длабочина: 76 cm.
• Дијаметар: 305 cm.

Може да го нарачате тука.

Базен сет со пумпа INTEX. Цена: 9.900 денари
 

Изработен од многу издржлив трослоен PVC материјал кој е наменет за повеќегодишна употреба.

• Капацитет: 7.300L за 80% од капацитетот на базенот.
• Длабочина: 84 cm.
• Дијаметар: 396 cm.
• Пакетот содржи филтер пумпа со капацитет на филтрирање од 2.000L на час.

Може да го нарачате тука.

Базен со пумпа и скали премиум INTEX. Цена: 39.000 денари
 

Поставувањето и монтажата се олеснети благодарение на новиот систем на поврзување на металните носачи. Материјалот кој се користи обезбедува јачина и отпорност на базенот. Дното и sидовите на базенот се направени од трослоен материјал. Двата надворешни слоја се изработени од PVC, а внатрешниот од полиестер кој е преплетен за поголема отпорност од хемикалии, сончева светлина и удари на вода од движењето во базенот.

Рамката на овој базен е изработена од цврст обработен челик со што се елиминира можноста од 'рѓа и корозија.

• Вид на базен: челична конструкција.
• Капацитет: 24.300L за 90% oд капацитетот на полнење на базенот.
• Дoлжина: 549 cm.
• Длабочина: 122 cm.
• Ширина: 549 cm.
• Пакетот содржи пумпа за филтрирање, скали и базен.
• Пумпа за филтрирање на вода со капацитет од 5.678L на час.

Може да го нарачате тука.

Погледнете ги сите модели на базени и одберете го совршениот за вашето летно уживање.

реклама

Порно ѕвезда ги открива најголемите лаги за индустријата за возрасни

Read more

Интересни факти кои веројатно не ги знаете за машкиот оргазам

Read more

Американски дипломат дрогирал и силувал 23 девојки додека работел во амбасада во Мексико

Read more

Тетовка од сопругот украла 400.000 швајцарски франци

Read more

Стил

Пет намирници кои помагаат да ги сокриете подочниците

Read more

Модни близнаци: Бон и Пон се најдобро облечените пензионери на Instagram

Read more

Направете сами: Средство за чистење од лимон, лимета и оцет

Read more

Внуката на принцезата Дијана се омажи за 32 години постар милијардер

Read more
 

Магазин

Зошто треба да пиете чај од нане?

Читај повеќе
  • filter

Лагуна во Аргентина стана розова поради загадување

Читај повеќе

Десерт на денот: Сутлијаш со малини

Читај повеќе

Вежби кои го нормализираат крвниот притисок

Читај повеќе

Пет намирници кои помагаат да ги сокриете подочниците

Читај повеќе

Како изгледаат славните личности на Instagram, а како во реалноста?

Читај повеќе
  • play_arrow

Лоши навики поради кои сте во долгови и не штедите пари

Читај повеќе

Пет знаци кои потврдуваат дека партнерот повеќе не ве привлекува

Читај повеќе

Зошто треба секој ден да јадете капини?

Читај повеќе